Arber A.Ş. Hakkında

Tarihçemiz

ARBER A.Ş. 8 yıllık bir turizm deneyimi sonrasında 27.03.2003 tarihinde resmi olarak kurulmuştur.

Başarının dört anahtarının bilgi, kaynak, gelişim ve kendini ifade etmek olduğunu biliyoruz. Tıpkı rekabetin bir yaşam biçimi olduğunu ve rakip olmakla lider olmanın arasındaki farkı bildiğimiz gibi.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz; Kongre organizasyon endüstrisinde kaliteyi, güveni ve yeniliği simgeleyen bir marka olmaktır.

Misyonumuz; MICE (Meeting, Incentive, Congress and Event) endüstrisindeki ihtiyaçları ve talepleri, "kaliteyi değerinden sunma" ilkesi ile yerine getirmektir.

Hedeflerimize organizasyonlarınızı başarılı biçimde sonuçlandırdığımızda değil, her daim güvenilir işletmeniz olduğumuzda ulaşacağımızı biliyoruz.

Başka bir ifade ile biz üstlendiğimiz misyonun bilincindeyiz.

Çalışma Sistemimiz

Çalışma sistemimiz, organizasyon düzenleme komitelerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak ve iş yapma alışkanlıklarını dikkate alacak şekilde uzun çalışmalarımız ve deneyimlerimiz sonucunda tasarlanmıştır. İşbirliği ve iletişim odaklı süreç yönetimi anlayışımız, zaman yönetimi, ekip çalışması ve hedefleri ortak yakalamamızda önemli imkânlar sağlamaktadır.

Pazar potansiyeli, rekabet koşulları, risk analizi gibi periyodik olarak yapılan bilimsel araştırmalar bu çalışma sisteminin kendini besleyen, dışa açık, yenilikçi ve dinamik kalmasını sağlamaktadır.

Kısaca Hizmet ilkemiz; yapabileceklerimizi iyi anlatmak ve verdiğimiz sözleri titizlikle yerine getirmektir.

Başarı İçin Çizgimiz

Deneyim; sözün bittiği, bilgi ve tecrübenin başladığı yerde, sizlerden de öğreneceklerimizin olduğunu bilecek kadar deneyimliyiz.

Takım Ruhu ve İşbirliği; Başarının doğru işbirlikler ile gerçekleştiğinin farkındayız. Organizasyon bireysel becerilerin yetmediği, ekip dayanışması gerektirdiği, birinin kazanması için diğerinin kaybetmesi gerekmeyen, elele vererek başarıya ulaşılan bir strateji oyundur.

Yaratıcılık; Bildikleriniz ve bildiklerimiz, sadece geçmiş başarılarımızı tekrarlamaya yarar. Hatta bunun bile garantisi yoktur. Başarı için çalışıyoruz. Yaratıcılığın “know-how”dan fazlasını gerektirdiği bilinciyle çalışıyoruz.

Finansal Risk Yönetimi; finansal sorumluluk sizlerin de üstlenebileceği bir görevdir. Biz finansal riskleri de üstlenerek çalışıyoruz.

Güvenilirlik; "Kalite Anlayışımız Verdiğimiz Sözlerle Başlar" sloganı ile yola çıktığımız yolda, sorumluluk, bütünlük ve şeffaflık sizlerden önce kendimize vermiş olduğumuz sözlerdir.Size Mesajımız

Organizasyonu başarılı bir biçimde sonuçlandırmanın bir tesadüften ibaret olmadığı, çok ciddi deneyim ve yetenek gerektiği kanaatindeyiz. Başarı asla tesadüf değildir. 
Bu kanaati bilimsel araştırmalar, 100'den fazla organizasyon, dünya çapındaki kongrelerimiz ve 11 yıllık deneyim ile edinmiş bulunuyoruz.

Siz de çoğu iş ortağımız gibi, kongrelere ev sahipliğini büyük ölçüde ülkemizin, kültürümüzün veya kurumlarımızın tanıtımı ve başarısına katkıda bulunmak gibi nedenlerle üstlenmektesiniz. Saygıyla alkışladığımız bu yaklaşımınızın ne yazık ki olumlu beklentileri ile kaygıları arasında çok büyük uçurumlar vardır. Başka bir ifade ile her detayı ayrı bir uzmanlık gerektiren organizasyonlarda oluşabilecek bir olumsuzluk, beklentilerin kaygılara dönüşmesinden öte ülkemiz ve kurumlarımız adına çok ağır sonuçlar doğurabilmektedir.

Bütün yüreğimizle inandığımız vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda, sizlerin beklenti ve kaygılarını bir denge içerisinde tutarak hedeflerinizi ve organizasyonlarınızı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Bunu gerçekleştirirken sizlere organizasyon süreçlerini, uluslararası standartlarda etkileşimli sistemlerle nerede ve ne zaman olursa olsun izleme ve yönetme imkan ve fırsatını sağlıyoruz.

Geçmiş organizasyon düzenleme komitelerinin deneyimleri ve bizlere duydukları güven, sizlerle de başarılı iş birlikleri yapabileceğimizi göstermektedir.

Kısaca, referanslarımız yolumuzu aydınlatıyor...

Logomuz

ARBER A.Ş. kongre endüstrisinde insanları başarılı biçimde bir araya getirme sanatının algılanması üzerine kurgulanmıştır. Bu kurguyu gerçekleştirmek kuşkusuz ekibimizin ve siz organizasyon düzenleme komiteleri değerli üyelerinin işbirliği ve uyumlu çalışmasına bağlıdır.
Bu nedenle ARBER' in kurumsal kimliğini simgeleyen logomuzun tasarımında bizleri ve sizleri bir araya getirmeye çalıştık. Kullandığımız figür, hizmet alanında insanın ve ekip çalışmasının önemini vurgulamaktadır. Logomuzda yer alan açık ton renk sizleri ve koyu ton bizleri simgelemektedir. Figürün arkasında yer alan çizgiler bir taraftan görünen ekibin arkasında çok daha büyük sistemlerin olduğunu, diğer taraftan da katılımcıları belirli bir düzen içerisinde bir araya getirdiğimizi ifade etmektedir. Genel hatlardaki keskin çizgiler ve düzenli eğimler ise, bunları başarmada düzenin, uyumun ve esnekliğin önemini ortaya koymaktadır.

Logo Rengi:
 Renk araştırmacılarına göre logo rengimiz insanı mutlu etmektedir. Çünkü; kırmızı insanı aktif yapar, mavi dinlendirir. 
Kırmızı ve mavinin karışımı olan mor ise insan ruhunu dengeye kavuşturur.

Sizi Arayalım

Kongre uzmanımız size ulaşsın ve birlikte neler yapabileceğimiz konusunda size bilgi versin.


Şair Nedim Sk. 19/1, Aşağı Ayrancı, Ankara
+90 312 441 0700